Hakkımızda

Biz kimiz?

Firmamız, Beton Mikseri sektöründeki 10 yılı aşan tecrübesinin yanında, ticari faaliyetlerine Bestaff İş Makinaları Dış Ticaret San ve Tic. Ltd. Şti. (Bestaff) markası adı altında inşaat makinaları yedek parçaları üretimi ve tedariğine devam etmektedir. Bestaff her marka beton mikserine ait yedek parçaların üretiminde ve tedariğinde global olarak büyük rol oynamaktadır.

Bugün yılda 1000 adet beton mikser kazanı üretim kapasitesine sahip olan Bestaff, yaptığı teknolojik yatırımlarla dünya standartlarına taşıdığı 7.000 metre kare arazi üzerine kurulu, 3.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir. Fabrikamız, Aksaray ili 1. Organize sanayi bölgesinde bulunmakta olup, lokasyonu gereği, Mersin limanına 270 km, İskenderun limanına ise 350 km mesafede bulunmakta, bu limanlara ise TEM otoyolu ile bağlanmaktadır.

Bestaff, beton mikseri yedek parça gruplarındaki geniş ürün yelpazesi, tasarım, üretim, bakım ve danışmanlık hizmetleri ile dünyanın dört bir yanına ürün sevki gerçekleştiren bir firma olmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilirlik ilkemiz

Üretimin devamlılığı ve çeşitliliği sağlanırken, insan yaşamının da korunması ve güvence altına alınması için, Bestaff gereken tüm önlemleri almayı kendisine sorumluluk olarak edinmekte, bu yüzden sürdürülebilirliğe büyük önem vermekte hem sosyal hem de ekolojik sorumluluğumuz olan sürdürülebilirliğin, ekonomik başarıya giden önemli bir yol olduğu bilinci ile hareket etmeyi kendisine ilke edinmektedir.

Bestaff, stratejik ve organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynayan sürdürülebilirlik için, sahip olduğu kaynakları özenle kullanmaktadır. Ülkesine ve dünyamıza duyduğu sorumluluk gereği, çevre hassasiyeti bilinci ile hareket etmekte, insan sağlığına, doğaya ve doğada yaşayan her canlıya saygıyı öncelik bilmektedir. Bu yüzden Bestaff, üretim süreçlerinin her aşamasında yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre dostu bir iş ahlakı ile hareket etmektedir.

Organizasyonumuz

Bestaff, hepsi kendi alanlarında uzmanlaşmış olan kadrosu ile satıştan sevkiyata kadar ki tüm süreçlerde, üretmiş olduğu her bir ürüne alıştığı kalite kültürüne uygun bir biçimde müşteri gözü ile bakan bir insan kaynağına sahiptir. Bu sayede, hem beton mikseri yedek parça sektöründe bulunan pazar payı açığını kapatmak hem de bu sektördeki kalite algısını en üst seviyeye çıkararak baştan yaratmak için büyük çaba sarf etmektedir.

Neden Bestaff?

Her müşteri standart kalitede ürünler ister. İşte bu noktada Bestaff, standartların sağlanması adına, ilgili kalite, çevre, iş sağlığı ve kaynaklı imalat entegre yönetim sistemlerinin firmamızda hassasiyetle uygulanmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda ise firmada oluşturulan kalite kültürü ve bilinci ile tüm dünyada aynı dili konuşmayı, sektöründeki en iyi partner olmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem

Bestaff’ın önceliği memnun müşterilerdir. Bu sebeple Bestaff, müşterilerine her zaman en uygun fiyat, hızlı teslimat ve standart kalitede ürünler vermeyi taahhüt eder. Bestaff müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilmek için aldığı tüm geri dönüşlere anlık olarak cevap vermeyi ve müşterileri mümkün olan en kısa sürede bilgilendirmeyi firmanın en temel görevi olarak tanımlamıştır.